Na trhu existuje veľa možností ako zabezpečiť financovanie svojej nehnuteľnosti.
Pri kúpe častokrát dávate do hry nemalé finančné prostriedky vo forme rezervačnej zálohy, preto je rozumné zbytočne neriskovať a riešiť financovanie cez nášho overeného a certifikovaného poradcu.

Pred zložením rezervačnej zálohy si spolu sadnete na kávu a prejdete Vašu situáciu, on Vám následne vypracuje vhodné riešnie na mieru, v priebehu krátkeho času budete vedieť na čom ste a eliminujete tak zbytočný stres z toho, že ste sa spoliehali na neodborné resp. príliš optimistické rady iných poradcov, príp. na informácie, ktoré Vám poskytla pracovníčka v banke, ktoré sa vo výsledku môžu líšiť od finálnych podmienok poskytnutého úveru v banke.

Výberom nášho finančného poradcu dostanete ako kupujúci reálny odhad finančných možností, my vieme na čom sme a majiteľ má dostatok informácií o Vás ako o klientovi čoho výsledkom je bezproblémový a čo najviac plynulý spôsob ako sa dostať najrýchlejšie k Vášmu novému bývaniu.

Samozrejmosťou je porovnanie ponúk z viacerých bánk a výber vhodného poistnenia, ktoré Vás ochráni bez zbytočného preplácania za veci, ktoré reálne nevyužijete.

Dlhoročné skúsenosti, vybavovanie výnimiek ale aj ľudský prístup, promtné jednanie a niekedy aj mierne odhováranie, resp. rada počkať s kúpou bývania, kým budete mať lepšie nastavené financovanie je na nezaplatenie.